Jdi na obsah Jdi na menu

První přípravný zápas sehrála také mladší přípravka

24. 3. 2016

V přípravném utkání na jarní část sezóny jsme přivítali na domácím hřišti sousedy z Libice nad Cidlinou.Kádr soupeře tvořili převážně hráči ročníku 2005 a 2006.S tímto věkovým deficitem jsme se nebyli schopni vyrovnat po celý první poločas.V soubojích jsme byli bázliví,branku soupeře jsme ohrožovali sporadicky,kombinace vázla.Není divu,že po prvním poločase byl stav 2:5.Obrat nastal ve druhém dějství,když i více jak dvě přihrávky nebyly překážkou a probudila se i útočná snaha našeho družstva.Po několika pěkných akcích a kolektivním pojetí hry se nám podařilo zaslouženě vyrovnat a připsat si tak cennou remízu se starším soupeřem.Utkání nám odkrylo některé nedostatky,na jejichž odstranění musíme zapracovat.Naopak zazářil a v utkání se blýskl autor dvou branek Prokop Křička,hráč ročníku 2010.

V přípravném období nás čeká ještě přátelské utkání s Kolínem a pak již otvíráme jarní část soutěžního ročníku utkáním z kategorie nejvyšší - derby s Jestřabí Lhotou.