Jdi na obsah Jdi na menu

FK Kolín B - FŠ Velký Osek 10:10

6. 10. 2016

K mužstvu,které v dosavadním průběhu soutěže neztratilo ani bod, přijíždíme s odhodláním se o výsledek co nejvíce poprat a pokusit se o překvapivý výsledek.Začátek máme z říše snů, kdy vedeme 6:0 a soupeře k ničemu nepouštíme.Naopak v tuto chvíli se na hrací plochu dostávají i hráči mladších ročníků, kteří své úkoly plní svědomitě a příkladně bojují.

Počátkem druhé čtvrtiny dochází k radikálnímu vývoji utkání, který odstartoval svou nedisciplinovaností Jakub Melichar, který byl za své hrubé nesportovní chování, kdy oplácel vražením do soupeře v přerušené hře, vyloučen.Tento přestupek bude jistě projednáván na klubové úrovni a budou z něj vyvozeny patřičné důsledky.

Soupeř se probouzí, rukopis trenéra Chábery je rázem znát, působíme zmatky v obranné fázi, útočné výpady nedokážeme zakončit.To vše má za následek ztenčení našeho náskoku ,který je v poslední minutě pouze dvoubrankový.Závěr zcela propadáme a v průběhu 50 vteřin dvakrát inkasujeme.Na překlopení misek vah na naší stranu již nezbývá čas, utkání končí.Před utkáním bychom bod brali všemi deseti, po dnešním průběhu zápasu však odjíždíme z Kolína zklamaní nejen z výsledku, ale i z chování některých našich hráčů.