Jdi na obsah Jdi na menu

Týnec nad Labem - FŠ Velký Osek 5:7

29. 9. 2015

Trenér Melichar: Necelých 23h po remízovém utkání v Českém Brodě nastupujeme v rámci tripu k dalšímu venkovnímu utkání tentokrát na půdě Týnce nad Labem.Tabulkové postavení před samotným zápasem nás poprvé v sezoně pasovalo do role mírného favorita.Úvod zápasu však naznačil pravý opak,soupeř nás měl dobře přečteného,těžko jsme se prosazovali v souboji jeden na jednoho,kombinace vázla.I přesto jsme se ujali vedení,nicméně během zápasu se skóre měnilo jak na houpačce,soupeři jsme nedokázali odskočit více jak na rozdíl dvou branek,což nám nedávalo jistotu tří bodů.Závěrečná třetina to také potvrdila.Týnec vyrovnal a my se začali strachovat o výsledek.Závěr utkání tak představoval drama jak z pera Alfreda Hitschcocka.2 min před koncem stav 5:5,pro nás v tu chvíli velké zklamání.Osud do svých rukou však vzal Mikuláš Karban a nebojácným soubojem dotlačil míč do soupeřovi sítě.V poslední minutě ještě navyšujeme skore na konečných 5:7.V utkání byl chtěl vyzvednout Filipa Jokla,který nás svými bravurními zákroky několikrát podržel a Zdendu Stekelenburga,který prokázal instinkt gólového zabijáka.
Je vidět,že pokud je na nás vyvinut tlak od vedení oddílu v zisku daného počtu bodů ,jsme schopni společně s mužstvem pod tímto velkým tlakem v sobě najít skryté rezervy a zabojovat a rvát se za úspěchem.Na venkovní zisk bodů je proto nutné navázan i bodovým přídělem z domácího hřiště.

Branky:Heřmánek 3,Stekelenburg 2,Karban 1,Fisch 1