Jdi na obsah Jdi na menu

AFK Pečky - FŠ Velký Osek 1:1 ( 1:1 )

2. 11. 2015

Dne 31.10.2015 jsme odehráli předposlední mistrovské utkání podzimní části soutěže na hřišti AFK Pečky.

AFK Pečky / FŠ Velký Osek 1:1 ( 1:1 ) ; branka: Kruliš David 1x.

Utkání odehráli: Kopecký, Légr, Semenec, Průcha, Bayer, Šamša, Žilka, Svoboda Jakub, Novák Adam, Kalaš, Kruliš, Dobiáš.

V poslední fázi podzimní části nás čekali či ještě čekají dvě utkání na hřištích spolufavoritů soutěže.

Průběh utkání naplnil předpoklady, které jsme od utkání očekávali.

V prvním poločase měli domácí mírnou převahu, kdy my jsme se spoléhali na rychlé protiútoky.

Z jednoho rychlého kontru jsme šli do vedení zásluhou Davida Kruliše, bohužel jsme tento výsledek udrželi pouze cca 7minut.

V druhém poločase měli domácí převahu ovlivněnou několika faktory. Neudrželi jsme v útoku míč jako v prvním poločase, naši hráči menšího vzrůstu se těžko prosazovali proti fyzicky vyspělejším bekům domácích, měli to těžké pochválit je musím. Dále nás omezoval užší kádr ovlivněný stavem po nemoci či nevolností a avízovaná nepřítomnost J.Krejčího.

Přesto jsme našli sílu na ohrození branky domácích bez využití, část mezi 18-25minutou druhé části patřila nám.

Domácí celkově vzato byli lepší, mají vyrovnaný široký kádr.

Na naší straně byli na hřišti dva nejlepší hráči utkání, famózní gólman Matěj Kopecký a s přehledem hrající Honza Žilka.

Závěrem pro jarní část, doufám jak my tak i AFK porazí v domácích odvetách „prozatímního“ lídra soutěže.