AFK Pečky : FŠ Velký Osek 5:1 ( 2:0 )

4. 5. 2015

Mladší žáci v sobotu 2.5.2015 odehráli mistrovské utkání na hřišťi AFK Pečky.

AFK Pečky : FŠ Velký Osek 5:1 ( 2:0 ) branka : Kalaš.

Utkání odehráli: Kopecký, Novák Zd., Eger, Průcha, Svoboda, Žilka, Kuchař, Kulíček, Kalaš.

Na utkání jsem zajížděli ve velmi okleštěné sestavě, dostal jsem šest omluvenek.

Tento faktor byl rozhodující pro výsledek utkání. Mít na střídání pouze jednoho hráče proti mužstvu z první čtyřky je málo a aby toho nebylo málo náš brankář dochytal od 10minuty po střetu s útočníkem domácích zápas pouze jednou rukou.

Domácí se dostali do vedení o dva góly v prvním poločase, nám nebyl uznám gól pro domnělý ofsajd.

Druhý poločas přinesl stejný obraz hry, domácí měli určitou územní převahu. Dali na 3:0, my korigovali na 3:1, bohužel na více síly nebyly.

Naše oslabené mužstvo musím velice pochválit za bojovnost, předvedenou hru a tvorbu šancí na gól.

Velká škoda, že jsme nemohli hrát v plné sestavě, výsledek by vypadal jinak.