Sestava: Kubík A. - Janda, Šmiřák, Mašek - Sodoma, Lustík - Karban M., Karban S.

5min. Karban S. 0:2

9 min. 1:2

46 min. Sodoma 1:3

53 min 2:3

Trenér Novák a Koška: Velice se nám povedl vstup do zápasu, kdy hned ve čtvrté minutě vysunul Slávek Karban Sodomu a ten míč uklidil k levé tyči. Hned o minutu později si výše jmenovaní hráči obrátili úlohy a Slávek Karban zvýšil na 2:0. Poté soupeř přebral iniciativu a v deváté minutě snížil. Soupeř měl i nadále více ze hry ale naše obrana pracovala spolehlivě. Ve druhém poločase soupeř ještě přidal, využil i toho, že střídal kompletní sedmičky a jeho tlak se zvyšoval. Nám se podařilo zvýšit po výborně zahraném přímém kopu na 3:1. V závěru ještě soupeř dokázal snížit ale ve velice vypjaté koncovce jsme si již vítězství pohlídali.