31. 5. 2017

Branky: Meloun Vl.,Novák A.,Kruliš, Svoboda J.

Sestava: Mašek M. (Legr) – Krejčí, Svoboda J., Šamša-Kalaš, Novák A., Meloun Vl.-Kruliš

Střídali: Svoboda M.,Rojt, Koška J., Richter, Průcha

V utkání o první místo jsme odehráli velmi dobrý první poločas, ve kterém jsme byli lepším týmem a domácí jsme téměř k ničemu nepustili. V 7.minutě druhé půle jsme dostali branku na 1-3 a od té doby jako by jsme na hřišti nebyli.  Kluci znervózněli a tím jsme posadili soupeře na koně.

Pro mě je to obrovské zklamání ,ale na druhou stranu klukům nemohu odepřít snahu. Bohužel po velice dobré sezóně končíme druzí. Na konec jako klíčové bylo utkání v Polepech kam jsme museli jet téměř s přípravkou ,protože ve stejném termínu hráli naši starší žáci a většina kádru jela tam. Kdyby jsme toto utkání vyhráli tak jsme byli první, protože vzájemné zápasy s Českým Brodem máme lepší! (7-3 , 4-7)