Červené Pečky – FŠ Velký Osek 7:2 (3:0, 2:0, 2:1, 0:1)

18.10.2016   Starší přípravka

Červené Pečky – FŠ Velký Osek   7:2   (3:0, 2:0, 2:1, 0:1)

Sestava : Mašek M. – Křička K., Fisch J. – Soboslai D. – Koška J., Heřmánek V.; Bureš J., Holub M. – Průcha M. – Kolář E., Krucký A.; Pospíšil M.

Branky : 1x Koška J., 1x Heřmánek V.

Do předehrávaného zápasu v Červených Pečkách jsme opět nevstoupili dobře. V prvních dvou čtvrtinách jsme obdrželi pět branek. Problém je v tom, že všechny branky si byly hodně podobné. Nerozumím tomu, že děláme i přes opakovaná upozorňování stále stejné chyby. Ve druhé polovině jsme se z hrou soupeře vyrovnali a dokonce poslední čtvrtinu jsme i vyhráli. Nechci selektovat hráče, pracuji se všemi, snažím se je střídat pravidelně, ale po tomto dvojzápasu si uvědomuji, že je to na úkor výsledků. Před sezónou jsem očekával, že se budeme pohybovat kolem šestého místa, to znamená v polovině tabulky. Pokud, ale nevyhrajeme poslední dva zápasy, tak se bohužel zařadíme mezi celky na chvostu soutěže. Další utkání hrajeme doma v pondělí 24.10.2016 od 17:00 s Viktorií Radim. Sraz je v 16.15 hod. na hřišti.