26. 10. 2009

Červené Pečky – FŠ Velký Osek     0:4    (0:3)

Sestava : Kučírek F. – Mudroň D., Bezucha A., Koška M., Plášil J. – Martínek J., Hubálek P., Šmiřák Š. – Sodoma O., Novotný L., Karban S.

Střídali :  43 min.   Jílek P. – Karban S.

47 min.   From J. – Martínek J.

51 min.   Drahovzal T. – Mudroň D.

Branky :  24 min.   0:1   Sodoma O.

25 min.   0:2   Novotný L.

29 min.   0:3   Bezucha A.

65 min.   0:4   Sodoma O.

Trenér Koška: V posledním utkání podzimní části sezóny jsme potvrdili roli favorita a vyhráli 4:0. Utkání jsme rozhodli na konci prvního poločasu, kdy jsme rychle za sebou vstřelili tři branky. Do té doby jsme měli jednoznačnou převahu, ale opět jsme selhávali v koncovce. Nedařila se nám tentokrát kombinace přes záložní řadu. Utkání jsme otevřeli po krásné přihrávce za obranu, kterou vyslal Slávek Karban do gólové akce Ondru Sodomu. Škoda že jsme ve druhém poločase nepřidali více branek, protože šance jsme na to určitě měli. Poslední kolo máme volný los, takže musíme čekat jak budou hrát naši soupeři o čelo tabulky.