13. 4. 2011

FC Polepy – FŠ Velký Osek      6:0   (5:0)

Sestava : Kučírek F. – Martínek J., From J., Plášil J., Mašek D. – Lustik J., Šmiřák Š., Janda M. – Karban S., Hubálek P., Kubík A.

Střídali : Karban M., Chodová T.

Branky :  9 min. 1:0, 21 min. 2:0, 23 min. 3:0, 29 min. 4:0, 34 min. 5:0, 54 min. 6:0

Trenér Koška: Proti soupeři, který disponoval šesti hráči ročníku 96 jsme s našimi třemi hráči ročníku 97 doplněnými mladšími žáky a přípravkou neměli šanci. Škoda, že se nám zrovna na toto utkání sešlo tolik absencí způsobených zdravotními problémy a souběhem našeho zápasu s utkáním FK Kolín. Ze základní sestavy nám chybělo pět hráčů a to se samozřejmě muselo projevit. První poločas jsme nezvládli a inkasovali pětkrát. Mužstvo musím pochválit za druhý poločas, kdy se nám dařilo chvílemi kombinovat a dostali jsme se i do dvou brankových příležitostí. Doufám, že se do příštího kola dají alespoň někteří z chybějících hráčů do pořádku.